• Diğer

Sultangazi

Bozkurt, Kadınlarla Buluştu

CHP Sultangazi Belediye Başkan Adayı Mimar Haluk Bozkurt, “ Sultangazi’yi yaşanılır bir ilçe yapıp insanların mutlu ve huzurlu yaşadığı bir kent haline getirmek için 31 Mart’a kadar çalışacağız. 31 Mart’ta görevi devraldıktan sonra ilçeyi ortak akıl la hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

Bozkurt, Kadınlarla Buluştu

Okunma: 1211

19 Mart 2019 06:30
-A

+A

Mimar Haluk Bozkurt’un Sevgili eşi Hülya Bozkurt’un ev sahipliğinde Uğurmumcu Mahallesi seçim irtibat bürosunda kadınlarla bir araya gelen Bozkurt, “ Mart’ın sonu bahardır, bekle bizi Sultangazi” dedi.


Uğurmumcu Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunda konuşan Mimar Haluk Bozkurt, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde başarıya ulaşmanın tek şartının emekçi kadınlarımızın çalışmasıyla mümkün olacaktır” dedi. 


Bu süreçte Sevgili eşinin desteğini her zaman hissettiğini aktaran Bozkurt, “ İlçemizin en büyük sorunu taş ocakları. Her şeyden önce ben halkımın arkasına saklanan bir başkan olmayacağım. Halkımla birlikte en önde yürüyerek bu sorundan kurtulmak için sesimizi yükselteceğiz. Okul öncesi eğitime ağırlık vereceğiz. Anaokulu ve kreşler yaparak çalışan annelerin sorununa derman olacağız. Uyuşturucuyla amansız bir mücadele başlatarak soruna köklü çözümler getireceğiz. Eğitim kalitesini artırarak derslik sorununa çözümler getireceğiz. Ücretli öğretmen sorununu çözeceğiz. İstihdamı geliştirerek işsizliğe çare olmaya çalışacağız.

Kadınların sorduğu sorulara içtenlikle cevaplar veren Bozkurt, kadınlar tarafından ayakta alkışlandı. “ Bozkurt, “ Destek sizden hizmet bizden diyerek konuşmasını” sonlandırdı.
 
 Anahtar Kelimeler : Bozkurt, Kadınlarla Buluştu,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku