• Diğer

Sultangazi

Birikimevim şimdi de Sultangazi’den tüm İstanbulluları ev ve araç sahibi yapıyor

Telli Grup’un 30 yıllık köklü geçmişini arkasına alarak Türkiye’de tasarrufa dayalı faizsiz finansman yöntemiyle yüz binlerce kişiyi ev ve araç sahibi yapan Birikimevim, İstanbul Sultangazi’deki yeni şubesiyle İstanbul’ da yaygınlığını arttırıyor. Bu yıl üst üste şube açılışları gerçekleştiren Birikimevim, 2020 yılsonuna kadar şube sayısını 50’ye çıkarmayı hedefliyor.

Birikimevim şimdi de Sultangazi’den tüm İstanbulluları ev ve araç sahibi yapıyor

Okunma: 2719

27 Kasım 2019 19:53
-A

+A

Telli Grup’un 30 yıllık köklü geçmişini arkasına alarak Türkiye’de tasarrufa dayalı faizsiz finansman yöntemiyle yüz binlerce kişiyi ev ve araç sahibi yapan Birikimevim,  İstanbul Sultangazi’deki yeni şubesiyle İstanbul’ da yaygınlığını arttırıyor. Bu yıl üst üste şube açılışları gerçekleştiren Birikimevim, 2020 yılsonuna kadar şube sayısını 50’ye çıkarmayı hedefliyor.Tasarrufa dayalı faizsiz finansman yöntemiyle kişileri kendi birikimleriyle en uygun maliyetlerle ev ve araç sahibi yapan Birikimevim, müşterilerinin yüzünü güldürürken şube ağını da her geçen gün genişletmeye devam ediyor.  Yüz binlerce kişiyi faizsiz finansman yöntemiyle ev ve araç sahibi yapan Birikimevim,  İstanbul Sultangazi şubesiyle de insanların mutluluğuna ortak oluyor.Sürdürülebilir bakış açısıyla geliştirdikleri tasarrufa dayalı faizsiz finansman yöntemiyle bireylerin ev ve araba sahibi olmasının yolunu açan Birikimevim,  uzun vadede geliştirdiği sistemin toplumsal kalkınmayı sağlamasını hedefliyor. Yılsonuna kadar 10 şube daha açma vizyonuyla hareket eden Birikimevim, 2020 yılsonuna kadar şube sayısını 50’ye çıkarmak için çalışıyor.Birikimevim’in tasarrufa dayalı faizsiz finansman yönteminin bireyleri ev ve araba sahibi yapmanın en hesaplı yolu olduğunu belirten Telli Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Telli, tüm şubelerde olduğu gibi Sultangazi şubesini de bu bakış açısıyla hayata geçirdiklerini söyledi. Hedeflerinin kurulduğu günden beri aynı olduğunu ve tüm Türkiye’de varlıklarını sürdürmek olduğunu altını çizen Osman Telli, Birikimevim’in, Telli Grup’un 30 yıllık köklü geçmişini arkasına alarak sektörde ilk defa kamu bankası özelinde teminat mektubu vererek müşterilerini garanti altına aldığının da altını çizdi. Ayrıca ilk defa düzenlenecek Türkiye Gayrimenkul Sektörü ve Kentsel Dönüşüm Sempozyumu’nun Ana Sponsoru olarak; dönüşüm sürecinde olan yapıların sahipleri ve müteahhitleri için finansal çözümler sunarak sektöre farklı bir bakış açısıyla yaklaştıklarını kanıtladıklarını da sözlerine ekledi. 

BİRİKİMEVİM Hakkında;

30 yılı aşkın süredir otomotiv, sigorta, geri dönüşüm ve yazılım sektörlerinde hizmet vermekte olan Telli Grup kuruluşu olan Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finansman Sektöründe hizmet veren Birikimevim, Maslak’taki Genel Müdürlük binasında 300 kişilik güçlü kadrosu ile Türkiye’nin her yerinde ev ve araba sahibi olmak isteyenlerin finansman ihtiyaçlarını karşılıyor. Gayrimenkul ve araç ihtiyaçları olan katılımcılarına, uzman kadrosu ile en uygun çözümleri sunarak, onları hayallerine bir adım daha yaklaştıran Birikimevim, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarma hedefiyle çalışıyor.  

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku