• Diğer

Sultangazi

Bezat Ünal, Ali Çelik, Selma Taştekin ve Ali Şahin Gazi Cemevi’nde Oruç Açma Yemeği Verdi

Sultangazi’nin sevilen isimleri Bezat Ünal, Ali Çelik, Selma Taştekin ve Ali Şahin Muharrem ayı’nın 11’ci gününde matem orucu tutan Gazi Mahallesi sakinleriyle oruç açma lokmasını paylaştı.

Bezat Ünal, Ali Çelik, Selma Taştekin ve Ali Şahin Gazi Cemevi’nde Oruç Açma Yemeği Verdi

Okunma: 2461

10 Eylül 2019 21:27
-A

+A

Gazi Mahallesi, Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı Gazi Cemevi’nde gerçekleştirilen oruç açma lokmasına yüzlerce vatandaş katıldı. Yemek öncesi okunan duanın ardından Bezat Ünal, Ali Çelik, ve Ali Şahin vatandaşlarla birlikte oruç açma lokmasını paylaştı.



İş adamı Bezat Ünal, bu günlerin yas günleri olduğunu belirterek “ Bu günler matem günleri, yasınızı, mateminizi yüreğinizin en samimi köşesinde hissediyoruz. Yas-ı matem oruçlarınız hak katında kabul olsun. Verdiğimiz lokmalar hak katında kabul olsun. Güzel vesilelerle bir arada olmayı diliyorum” dedi.



Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı Gazi Cemevi Başkan Yardımcısı İsmet Elmas, İş adamları Bezat Ünal, Ali Çelik, Selma Taştekin ve Ali Şahin’e oruç açma lokmasına katkısından dolayı teşekkür etti.


Muharrem ayında yas-ı matem oruçları kapsamında oruç açma lokmasına Koçak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kanber Koçak, CHP Sultangazi İlçe Başkan Yardımcısı Canan Yıldırım,Nuri Dilek, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Nevzat Altun , CHP Sultangazi Kadın Kolları Başkanı Sennur Sırbudak,Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan ,Zübeyde Hanım Mahalle Muhtarı Eyüp Bulut, Gazi Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı İsmet Elmas, Şükrü Yıldız, Gazi Mahallesi Spor Kulübü Başkanı Süleyman Keklik , Sivas Gürlevik Federasyonu Genel Sekreteri Aziz Ünver, Sosyal Yaşam Dinamikleri Dernek Yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


























Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

 Seyit Ateş’in Acı Günü

Seyit Ateş’in Acı Günü

10:27 - 29 Haziran 2020

 BASINA VE KAMUOYUNA!

BASINA VE KAMUOYUNA!

17:47 - 28 Haziran 2020

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

19:30 - 25 Haziran 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku