• Diğer

Sultangazi

Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun Esnafları Ziyaret etti

Her fırsatta Sultangazi ilçesindeki esnaf ve iş adamlarına ziyarette bulunan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Sultançiftliği Mahallesi Ordu Caddesi esnafını ziyaret etti.

Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun Esnafları Ziyaret etti

Okunma: 2360

29 Eylül 2019 09:30
-A

+A

Belediye Meclis üyelerinin de bulunduğu bir ekip ile esnafları ziyaret eden Dursun, esnafların sorunlarını da dinledi. 28 Eylül Cumartesi günü Ordu caddesindeki bir çok iş yerini tek tek gezen Başkan Dursun, esnafa hayırlı işler dileyip, samimi sohbetlerde bulundu. Bir kıraathaneye girerek halkla çay içip sohbet eden Başkan Dursun, belediyenin çalışmaları hakkında halka bilgi verdi. Kıraathane deki vatandaşların sorunlarını dinleyen Dursun, “ Biz Sultangazi’yi en iyi konuma getirme çalışması ve çabası içindeyiz. Bize düşen görev neyse onu yerine getirmeye hazırız. Yeter ki esnafımızın işi iyi olsun. Halkımızın yüzü gülsün” dedi. 


 
Yapılan ziyaretlerin amacının esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu söyleyen Dursun, “sorunları yerinde dinlemek, ortak akılla sorunları çözmek, belediyenin çalışmalarını halka anlatmak, ayrım yapmadan esnafları dolaşarak ilçenin sorunlarını dinleyerek ve projelerimizi halkla paylaşarak, sadece seçim den seçime değil her fırsata halkımızla beraber olduğumuzu hatırlatmak istedik” dedi. Halkımızla bütünleşerek yapılacak hizmetlerin daha verimli ve isabetli olacağını belirten Başkan Dursun, “halkın ve esnafın yanlarında olduğumuzu bilmesi ve görmesi çok önemli” şeklinde açıklamada bulundu.  


 
Belediyenin yaptığı çalışmalardan çok memnun olduklarını ifade eden ve Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’un sık sık esnafı ziyaret edip sorunlarını dinlemesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Sultançiftliği Mahallesi Ordu Caddesi esnafı başkana olan sevgilerini dile getirdiler.

 
 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Mustafa ordu 29 Eylül 2019 21:16

Başkanımız hep bizimle teşekkürler başkanım

Cevapla
Yunus köroğlu 29 Eylül 2019 12:12

ALLAH c.c yar yardımcısı olsun.sayin başkanımızın daima esnafın içinde

Cevapla
Musa 29 Eylül 2019 11:14

Sultangazimize yeni bir vizyon kazandıran başkanımız her daim biz vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarımızı dinleyip, yerinde ve en kısa zamanda çözümler üretiyor. Her sorunumuz da biz Sultangazili hemşehrilerinin yanında olan başkanımıza teşekkür ederim.

Cevapla
Osman Konan 29 Eylül 2019 11:14

Başkan hep bizimle teşekkürler Başkanım.

Cevapla
Ferhat Kanat 29 Eylül 2019 11:00

Başkanımızın samimiyetine, güler yüzüne ve hoş sohbetine şahidim. Allah razı olsun. Güzel işlere imza atacağında da yürekten inanıyorum.

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku