• Diğer

Sultangazi

Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’dan Cebeci Mahalle Muhtarına Ziyaret

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, İstanbul’da yaşanan depremin ardından Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan’ı ziyaret ederek Vatandaşın durumu ile ilgili bilgi aldı.

Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun’dan Cebeci Mahalle Muhtarına Ziyaret

Okunma: 2322

28 Eylül 2019 00:46
-A

+A

26 Eylül 2019 tarihinde gerçekleşen, korku ve paniğe neden olan İstanbul depreminin ardından Mahalle Muhtarlıklarını ziyaret eden Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahan Dursun’un Cebeci Mahalle Muhtarı Muhammet Ayşan’ı ziyaret etti. Muhammet Ayşan’dan Cebeci halkı ile ilgili bilgi alan Dursun, “vatandaşın sorunlarıyla ilgilenmek, çözüm üretmek bizim önceliğimizdir” dedi.


 
Zübeydehanım ve Uğurmumcu Mahalle Muhtarlıklarının ziyaretinin ardından gerçekleşen Cebeci Mahalle Muhtarlık ziyaretti çok verimli geçti. Muhtarların önemli görevler üstlendiğini belirten Dursun, “ Siz değerli muhtarlarımız bizlerin en yakın mesai arkadaşlarımızsınız. Hepimizin ortak görevi İstanbul’da yaşanan deprem olayının ardından halkımızın sorunlarını, sıkıntılarını dinleyerek çözümler üretmek olmalıdır. Hep birlikte daha yaşanılır bir Sultangazi için çalışmalıyız. Ben bugüne kadar muhtarlarımızın vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku