• Diğer

Sultangazi

Başkanın Yeri Kebap Sarayı İddialı Dönüş Yaptı

Bundan bir süre önce sabaha karşı mutfakta çıkan yangın sonucu verdiği kısa bir aranın ardından tekrar faaliyete başladı. Profesyonel kadrosuyla iddialı bir dönüş yapan Başkanın Yeri Kebap Salonu bugün hizmete başladı.

Başkanın Yeri Kebap Sarayı İddialı Dönüş Yaptı

Okunma: 2244

27 Ağustos 2019 15:47
-A

+A

Başkanın Yerinden İddialı Dönüş
 
Yaklaşık birkaç ay öncesine kadar İsmetpaşa Mahallesi 53 Sokak No: 9 Sultangazi – İstanbul adresinde hizmet vermeye başlayan Başkanın Yeri Kebap Sarayı müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacıyla verdiği kısa bir aranın ardından tekrar faaliyete başladı. Profesyonel kadrosuyla iddialı bir dönüş yapan Başkanın Yeri Kebap Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdulbaki Durmuş, “Sultangazililere aileleriyle birlikte dışarıda yemek yeme alışkanlığını kazandırmayı hedeflediklerini” söyledi.


 
Birinci Hedefimiz Müşteri Memnuniyeti  
 
Müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla yenilenme çalışmaları yaptıklarını ve bu nedenle mekanımızda çıkan yangından sonra bir süre hizmete ara verdiklerini söyleyen Durmuş, “Ara verdiğimiz süre içinde Sultangazi Halkına en iyi şekilde nasıl hizmet verebiliriz diye düşündük. Gerekli çalışmalarımızın ardından bugün itibariyle tekrar faaliyete başlamış bulunuyoruz. Profesyonel bir kadroyla buraya gelen müşterilerimizin kendilerini evlerinde hissedecek ve keyif alarak yemek yemelerini sağlamaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz rahat etsin diye gereken neyse her şeyi en ufak ayrıntısına kadar düşündük” dedi.

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku