• Diğer

Sultangazi

Başkan Hüseyin Kurkut Güven Tazeledi

Merkezi 50. Yıl Mahallesinde bulunan Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği’nin 3. olağan genel kurulunda mevcut başkan Hüseyin Kurkut güven tazeledi.

Başkan Hüseyin Kurkut Güven Tazeledi

Okunma: 2379

20 Ocak 2020 13:31
-A

+A

Merkezi 50. Yıl Mahallesinde bulunan Adıyaman İli Kahta İlçesi Dumlu Köyü yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği’nin 3. olağan genel kurulunda mevcut başkan Hüseyin Kurkut güven tazeledi.Dernek Merkezinde gerçekleşen genel kurulda İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı. Dernek Başkan vekili ünlü sunucu haber spikeri Tayfun Ayaz’ın Divan Başkanlığını yaptığı olağan genel kurulda derneğin gelir ve giderleri oy birliği ile ibra edildi. Tayfun Ayaz’ın konuşmasının ardından yapılan açık oylamada, üyelerin desteği ile mevcut Başkan Hüseyin Kurkut yeniden başkan seçildi.


 
Teşekkür konuşması yapan Dernek Başkanı Hüseyin Kurkut, "3 yıl önce göreve geldim çok yol kat ettiğimizi düşünüyorum. Genel anlamda köyümüzün eksikliklerini ve ihtiyaçlarını gidermeye çalıştık. Köy Muhtarımız Sayın Hamza Taşan’ın öncülüğünde Cami minaremizi yeniledik, köy yolumuzu yapıyoruz, taziye evi yapımında desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Şimdi dernek yerimizin yeterli büyüklükte olmadığını düşünüyoruz. El birliği ile yeni bir yer alarak dernek lokalimizi değiştirmek önceliğimiz olacaktır. Beni bir dönem daha bu dernek başkanlığına layık gören siz dostlarıma sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku