• Diğer

Sultangazi

Başkan Dursun Ziyaretlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “ Birlikte Yönetim “ anlayışıyla her fırsatta esnaf ve mahalle sakinleri ile bir araya geliyor.

Başkan Dursun Ziyaretlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Okunma: 2613

2 Ekim 2019 08:53
-A

+A

Geçtiğimiz hafta, Mahalle muhtarları ve esnaf ile buluşan Başkan Dursun, bu kez de Malkoçoğlu Mahallesi esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşların istek ve görüşlerini dinleyen Başkan Dursun, Belediye çalışmaları ve projeleri hakkında da bilgi verdi. Esnaf ziyaretlerini meclis üyeleri ve başkan yardımcıları ile beraber gerçekleştiren Başkan Dursun, ziyaret ettiği esnaflara hayırlı işler temennisinde bulunurken, yol üzerinde bulunan yaşlıların da tek tek elini sıkarak hayır dualarını aldı.


 
Av. Abdurrahman Dursun gerçekleştirilen ziyarette, Sultangazi için yapılacak hizmetlere halkın iradesinin yansıması gerektiğini söyledi. Mahalle sakinlerinin gösterdiği ilgi için teşekkür etti. Her mahalleye eşit hizmet verildiğini söyleyen Dursun, “ İlçemizde yapacağımız projelerimizi vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini alarak hayata geçiriyoruz. Böylece vatandaşlarda yapılan projelere sahip çıkıyor. Yaptığımız çalışmalarla ilgili sivil toplum kuruluşlarını bilgilendiriyoruz. 550 Bin nüfus ile el ele vererek ilçemizin gelişmesine katkı sağlıyoruz” dedi.


 
Sultangazi’ye yapılan ve yapılacak olan projeleri anlatan Başkan Dursun, bugüne değil geleceğe de yatırım yaptıklarının altını çizdi. Projelerle Sultangazi’nin yükselen bir değer haline geldiğini belirten Dursun, çalışmaları vatandaştan aldıkları destekle daha yükseğe taşıyacaklarını söyledi.


 
Malkoçoğlu Mahalle sakinleri yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkan Dursun’a teşekkür etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. 

 


 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku