• Diğer

Sultangazi

Başkan Dursun, Muhtar Ümit Doğan’ı Ziyaret Etti

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Gazi Mahallesi Muhtarını ziyaret etti. Gazi Mahallesi hakkında muhtardan bilgi alan Başkan Dursun, daha sonra mahallede devam eden çalışmaları inceledi.

Başkan Dursun, Muhtar Ümit Doğan’ı Ziyaret Etti

Okunma: 3831

11 Eylül 2020 11:24
-A

+A

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan'ı ziyaret etti. Gazi Mahallesi hakkında muhtardan bilgi alan Başkan Dursun, daha sonra mahallede devam eden çalışmaları inceledi.


 
Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Gazi Mahallesi Muhtarı Ümit Doğan’ı muhtarlık makamında ziyaret etti. Gazi Mahallesi’nin sorunları hakkında bilgi alan ve fikir alışverişinde bulunan Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Muhtar Ümit Doğan’ı yapmış olduğu güzel çalışmalardan dolayı tebrik etti.

  

 
Muhtar Doğan ile birlikte Gazi Mahallesi Muhtarlığının bulunduğu parkta incelemelerde bulunan Başkan Dursun, eksiklikler hakkında muhtar Doğan’dan bilgi aldı.


 
Muhtarların; vatandaşlar ile belediye arasındaki iletişim açısından önemli olduğunu söyleyen Başkan Av. Abdurrahman Dursun, “ Muhtarlarımız Sultangazili komşularımızın sorunlarını ilk ağızdan dinleyerek, sorunların belediyemize aktarılmasında önemli bir rol oynuyor. Arada bir Sultangazi’de bulunan 15 mahallenin sorun ve taleplerinin masaya yatırıldığı muhtarlar Toplantısı’nı düzenliyoruz. Toplantılarımızda her bir mahallenin sıkıntılarını, o mahallenin nabzını tutan muhtarlarımızdan dinliyoruz ve akabinde konu ile ilgili çözüm önerileri geliştiriyoruz. Muhtarlarımızın yaptığı görev bu anlamda da çok kıymetlidir. Sultangazi Belediyesi olarak muhtarların her zaman yanında olacağız, kapımız onlara her zaman açık” dedi.







 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku