• Diğer

Sultangazi

BASINA VE KAMUOYUNA!

İl Başkanımız Dr. Canan Kaftancıoğlu’nun 7 yıl önce atmış olduğu Twitterda ki bir paylaşımından dolayı kendisi için istenilen 9 yıl 8 aylık ceza istinaf mahkemesince onaylandı.

 BASINA VE KAMUOYUNA!

Okunma: 4151

28 Haziran 2020 17:47
-A

+A

İl Başkanımız Dr. Canan Kaftancıoğlu’nun 7 yıl önce atmış olduğu Twitterda ki bir paylaşımından dolayı kendisi için istenilen 9 yıl 8 aylık ceza istinaf mahkemesince onaylandı. Kararın hukuki hiçbir dayanağı yoktur. Bu karar tamamen siyasidir. Eğer 6 – 7 yıl önceki atılan sosyal medya payalşımları dikkate alınmış olsaydı o günlerde Fethullahcı terör örgütüne (FETÖ) övgüler dizenler her fırsatta yanında olduklarını, desteklediklerini dile getirenler bugün ceza evinde olurdu.

Kararın istinaf mahkemesince en az 1 yıldan önce görüşülmemesi gerekirken, ikinci İstanbul Zaferinin yıl dönümü olan 23 Haziran 2020 günü açıklanması da adeta İstanbul’un intikamını alma çabalarıdır. Ama şunu bilmelidirler ki, İstanbul’un 16 milyon vatandaşı kararını vermiş, İstanbul’u haramilerin saltanatından kurtarmıştır. İstanbul’un alınması için İBB Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu kadar emeği ve stratejik hamleleri ile İstanbul’un alınmasında büyük rol oynayan İl Başkanımız Sayın Canan Kaftancıoğlu’nun da emeği çok büyüktür. Hakkında verilen bu karar ne yazıkki siyasidir.İktidarın artık sandıkta başarı sağlayamayacağını anlaması ve bundan sonraki her seçimde Türkiye’nin en örgütlü gücü olan Cumhuriyet Halk Partisi karşısında hüsrana uğrayacağını anlamasından dolayı yıpratma ve sindirme çabaları her geçen gün daha fazla devam etmektedir. Fakat şunu bilmelidirler ki; bunlar hiçbir Cumhuriyet Halk Partiliyi yıldıramaz ve sindiremez. Bir milim dahi geri adım atmayacağız. Düşüncelerimizi halka aktaracağız, İstanbul’u ona olan tutkumuz ve sevdamız ile nasıl bu şehre ihanet edenlerden kurtardıysak sizin elinizden vatanımızı da ilk seçimlerde huzura ve refaha kavuşturup, hakkı, hukuku ve adaleti tüm yurttaşlarımıza eşit dağıtacağız.

Bu uygulamalar, hiç bir muhalif kesimin sindiremez. Aksine halkın daha çok desteğini alır. İktidar yürüyüşümüzü daha sağlam ve emin adımlarla atmaya devam edeceğiz.

Partimizin İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na ve demokrasi için bedel ödemeye hazır olan tüm partililerimize sonuna kadar sahip çıkacağız.
 
DEMOKRASİ İÇİN BİR BEDEL ÖDENECEKSE BU BEDELİ ÖNCE CUMHURİYET HALK PARTİLİLER ÖDER.
CHP SULTANGAZİ İLÇE BAŞKANLIĞI

 
 

Anahtar Kelimeler : BASINA VE KAMUOYUNA!,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Sultangazi'de "Demokrasi Labirenti"

Sultangazi'de "Demokrasi Labirenti"

22:52 - 14 Temmuz 2020

Kamuoyunun dikkatine;

Kamuoyunun dikkatine;

23:18 - 13 Temmuz 2020

Kamuoyunun dikkatine;

Kamuoyunun dikkatine;

21:14 - 13 Temmuz 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku