• Diğer

Sultangazi

Av Abdurrahman Dursun’dan Alkışlanacak Hareket

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Milli Dayanışma Kampanyasına 3 maaşını bağışlayarak destek verdi.

Av Abdurrahman Dursun’dan Alkışlanacak Hareket

Okunma: 1384

1 Nisan 2020 18:25
-A

+A

Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Milli Dayanışma Kampanyasına 3 maaşını bağışlayarak destek verdi.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, coronavirüsü ile mücadele kapsamında “Milli dayanışma kampanyası başlatıyoruz. Biz bize yeteriz Türkiye’m” diyerek başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na destek çığ gibi büyüyor. Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun da kampanyanın açıklanmasının ardından 3 maaşını bağışlayarak alkışı hak etti.
 
 
Av. Abdurrahman Dursun 3 Maaşını bağışladığını açıkladı
 
Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, Milli Dayanışma Kampanyası’na 3 maaşını bağışlayarak destek oldu. Dursun, Twitter hesabından Dayanışma kampanyasına yönelik paylaşımda bulundu. İçinden geçilen zor günlerin birlik ve dayanışma içinde aşılacağını belirten Dursun, şunları söyledi.
 
“Dünyayı kasıp kavuran, binlerce insanın ölümüne neden olan coronavirüs belasıyla mücadele etmek adına ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Birlik ve dayanışma içinde, birbirimizi gözetleyerek, birbirimize sahip çıkarak bu zor ve çetin günleri aşacağız. Biz birlikte Türkiye’yiz. Birlikte güçlüyüz. Coronavirüse karşı mücadelemizi de hep birlikte başaracağız. Sayın Cumhurbaşkanımız 'Biz Bize Yeteriz Türkiye’m' diyerek başlattığı ve öncülük ettiği milli dayanışma kampanyası birlik ve beraberliğimizin somut sonuçlarını ortaya koyacaktır. Kendilerine öncülüğü ve yol açıcılığı için şükranlarımı sunuyorum. Sultangazi Belediye Başkanı olarak Biz Bize Yeteriz Türkiye’m Kampanyası'na ben de 3 maaşımla katılıyorum. Bu zor günleri birlik ve dayanışma içinde aşacağız inşallah" dedi.

 
 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku