• Diğer

Sultangazi

Anıl Temel ile Hasret Ergül’ün En Mutlu Günü

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkan Vekili Enis Temel ve Ayşe Temel’in yakışıklı oğlu Anıl Temel ile Sultangazi’nin sevilen ismi Kemal Ergül ve Halise Ergül’ün güzeller güzeli kızları Hasret Ergül ile muhteşem nikah töreniyle hayatlarını bir ömür boyu birleştiren imzayı attılar.

Anıl Temel ile Hasret Ergül’ün En Mutlu Günü

Okunma: 4358

25 Ekim 2020 19:04
-A

+A

Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkan Vekili Enis Temel ve Ayşe Temel’in yakışıklı oğlu Anıl Temel ile Sultangazi’nin sevilen ismi Kemal Ergül ve Halise Ergül’ün güzeller güzeli kızları Hasret Ergül ile muhteşem nikah töreniyle hayatlarını bir ömür boyu birleştiren imzayı attılar.25 Ekim Pazar günü saat 14. 20’de Sultangazi Belediyesi Menekşe nikah sarayında pandemi kuralları çerçevesinde düzenlenen nikah töreninde çiftin mutlulukları görülmeye değerdi. Sultangazi Belediye memuru tarafından kıyılan nikah şahitler ve davetlilerin huzurunda gerçekleşti.Nikahtan sonra takı merasimine geçildi. Pandemi olmasına rağmen oldukça kalabalık davetli topluluğunun hazır bulunduğu. Her iki ailenin yakınları, sevenleri, arkadaşları ve Giresun’dan gelen davetlilerin katılım sağladıkları nikah töreni muhteşem bir atmosferde gerçekleşti.  
Nikah törenine Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul İl Başkan Yardımcısı Kemal Avseren, Cumhuriyet Halk Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz, Meclis Üyesi Erol Odabaş ve bazı ilçe yöneticileri, Sultangazi Giresunlular Dernek Başkanı Şaban Durdu ve yönetimi, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda davetli topluluğu katıldı. 

Yaşam Gazetesi ailesi olarak genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz. 
 

 
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku