Amatör Kulüplere Malzeme Desteği

Okunma: 3105
Sultangazi 16 Kasım 2016 21:30
Videoyu Aç Amatör Kulüplere Malzeme Desteği
A
a

Sultangazi Belediyesi, amatör spor kulüplerini desteklemeyi sürdürüyor. Sultangazi Belediyesi Nikah ve Düğün Sarayı’nda düzenlenecek törenle, amatör kulüplere malzeme dağıtımı yapılacak. Programda ayrıca eski milli futbolcu Saffet Akyüz sporcularla bir araya gelerek tecrübelerini paylaşacak.

Sultangazi Belediyesi, amatör spor kulüplerine destek vermeyi sürdürüyor. Sultangazi Belediyesi Nikah ve Düğün Sarayı’nda düzenlenecek törende 22 amatör kulübüne çeşitli spor malzemeleri dağıtımı yapılacak.


 
Programda Eski Milli Takım ve Galatasaray futbolcusu Saffet Akyüz de genç sporcularla biraraya gelerek deneyimlerini paylaşacak.


 
Sultangazi Belediyesi 6 yıldır amatör spor kulüplerine malzeme yardımı yapıyor. İlçede faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine; forma takımı, t-şört, penye, kaban, antrenman eşofmanı, kaleci forması, sağlık çantası, antrenman çorabı, yağmurluk, antrenman topu, maç topu, antrenman yeleği, karate ve taekwando elbisesi, taekwando raket ellik, taekwando yastık ellik, boks torbası ve haşedo dağıtılacak.
 
 
TARİH: 17 Kasım 2016 Perşembe
SAAT : 19.00
YER   : Sultangazi Belediyesi Nikah ve Düğün Sarayı
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat