• Diğer

Sultangazi

ADEM İLE SİMGE’DEN DÜĞÜNE DAVET

Tüm Canbeyler Dernek Başkanı Abdulbaki Durmuş’un yakışıklı oğlu Adem Durmuş ile Simge Sarıkaya hayatlarını birleştiriyor.

ADEM İLE SİMGE’DEN DÜĞÜNE DAVET

Okunma: 3559

23 Eylül 2019 23:14
-A

+A

Tüm Canbeyler Derneği ile kurmuş olduğu “Gönül Köprüsü” ile hepimizin yüreklerine dokunmayı başaran Abdulbaki Durmuş, tüm dostlarını bu mutlu gününe bekliyor. Abdulbaki Durmuş’un yakışıklı oğlu gönlünün sultanını buldu ve Mersinli kızımız Simge Sarıkaya ile hayatını birleştirme kararı aldı.  

Beyefendi kişiliği, yardımseverliliği, alçakgönüllüğü ve dik duruşuyla Sultangazi’de herkesin gönlünde taht kurmayı başaran Sevgili Abdulbaki Durmuş, çocuğunun mutlu gününde tüm dostlarını bir arada görmek istiyor.

Genç Çiftimiz Adem Durmuş ile Simge Sarıkaya 29 Eylül 2019 Pazar günü saat 13.00 – 17 arası Nota 2 Düğün Sarayında gerçekleşecek olan düğün töreni ile bir ömür boyu mutluluk kervanına ilk adımlarını atmış olacaklar.

Yoğun geçen Düğün Hazırlıkları kapsamında ellerinden geldiği kadar tüm gönül dostlarına ulaşmaya ve onları mutluluklarını paylaşmaya davet ettiklerini ifade eden Adem Durmuş ve Simge Sarıkaya çifti Yaşam Gazetemizde yayımlanan bu düğün haberimizin tüm gönül dostları için düğün davetiyesi niteliği taşıdığını haberimizi gören tüm gönül dostlarımızı mutluluklarını paylaşmak üzere Nota 2 Düğün Sarayına beklediklerini ifade etti.


Düğün

29 Eylül 2019 Pazar Saat 13.00 – 1700 arası
Nota 2 Düğün Sarayı
Uğurmumcu Mahallesi K Caddesi No: 27
Sultangazi / İstanbul

Tel: 0212 476 31 81 – Tel. 0532 437 75 02 

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku