• Diğer

Sultangazi

ADD’NİN YARDIM KOLİLERİ, GERÇEK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞIYOR

Koronavirüs ile mücadelede büyük bir dayanışmaya önayak olan Atatürk Düşünce Derneği (ADD), ihtiyaç sahibi vatandaşlarla ihtiyaçları karşılamak isteyenleri buluşturmaya devam ediyor. Gelen yardımları koliler haline getiren ADD ekipleri, yapılan incelemelerin ardından gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

ADD’NİN YARDIM KOLİLERİ, GERÇEK İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞIYOR

Okunma: 2000

1 Mayıs 2020 13:23
-A

+A

Koronavirüs ile mücadelede büyük bir dayanışmaya önayak olan Atatürk Düşünce Derneği (ADD), ihtiyaç sahibi vatandaşlarla ihtiyaçları karşılamak isteyenleri buluşturmaya devam ediyor. Gelen yardımları koliler haline getiren ADD ekipleri, yapılan incelemelerin ardından gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.Hayatı durma noktasına getiren koronavirüs sebebi ile baş gösteren ekonomik sıkıntıyı vatandaşın üzerinden almak isteyen ve mübarek Ramazan ayını da dikkate alan Atatürk Düşünce Derneği Sultangazi Şubesi’nin, başlattığı dayanışma kampanyası tüm hızıyla sürdürüyor. Kampanya boyunca destek olmak isteyen Hayırsever iş adamı Kanber Koçak’ın gönderdiği ve bazı iş adamlarından oluşturulan dayanışma yardımları, yapılan detaylı analizlerin ardından gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılıyor. Yardım konusunda son derece dikkatli davranan ADD Sultangazi şubesi, gönderilen ve yapılan yardımları kayıt altında tutuyor.


 
ADD Sultangazi Şube Başkanı Murat Ceylan, şunları söyledi.
Yardımların doğru adrese gitmesi için birkaç aşamadan oluşan titiz bir analiz çalışması gerçekleştiriyoruz. ADD Sultangazi Şubesi olarak, ihtiyaç sahipleri ile yardım etmek isteyen vatandaşları buluşturuyor. Yardımlar konusunda son derece şeffaf bir çalışma gerçekleştiriyoruz, ihtiyaç sahiplerini belirli kriterler üzerinden belirliyoruz. Oluşturulan bir form üzerinden ihtiyaç sahiplerine ulaşan ekiplerimiz, yapılan analizlerin ardından gerçek ihtiyaç sahibi vatandaşları belirliyor. Yardım kolileri, ADD üyeleri ve gönüllüler aracılığıyla kapıya kadar götürülerek, yardım ulaştırılan kişinin imzası karşılığında teslim ediliyor” dedi.

 


 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Serkan toshn 13 Mayıs 2020 11:38

Cebeci mah 2465 sok no 2 d 6 bizede ysrdimci olursaniz sevinirim

Cevapla
İsmail korkmaz 1 Mayıs 2020 14:21

Süper

Cevapla
ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku