• Diğer

Sultangazi

"YOKSULUN SOFRASINA İFTAR OLALIM"

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Mübarek Ramazan-ı şerif ayı münasebetiyle yazılı basın açıklamasından bulundu.

"YOKSULUN SOFRASINA İFTAR OLALIM"

Okunma: 1735

23 Nisan 2020 20:03
-A

+A

Gelecek Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Ramazan Altan, Mübarek Ramazan-ı şerif ayı münasebetiyle yazılı basın açıklamasından bulundu.
 
"ZORLUKLARİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ"
 
Açıklamasında milletçe zor günler yaşadığımız bugünleri ancak milletçe el ele vererek atlabileğimizi aktaran Altan açıklamasına şu şekilde devam etti.
 
HER KOMUŞUYA İFTAR YEMEĞİ İKRAMI
 
Ramazan Ayının ilk iftari ile birlikte herkesin bir komşusu içinde iftar yemeği hazırlamasının çok anlamlı olacağını kaydetti.
 
İFTAR SOFRALARIMIZ HÜZÜNLÜ
 
11 Ayın Sultanı Ramazan Şerif ayına girmenin manevi hazzını yaşadığımız şu saatlerde malesef Korona virüs salgını riski nedeniyle iftar sofralarımızın bereketini eş, dost, akraba komşu ve arkadaşlarımızla paylaşmamanın üzüntüsünü yaşıyoruz.
 
'YOKSUL SOFRASINA KOMŞU OLALIM'
 
Gelin hepimiz bu sıkıntıları fırsata çevirelim İlk başta ihtiyaçlı olan ailelerimiz ve komşularımız olmak üzere Sultangazimizdeki  her ferdin  bir diğer tanıdığına  kendi ailesi için evinde hazırladığı iftar yemeğinin bir fazlasını yaparak komşuna ikramda bulunmaları komşuluk hukukunu olumlu yönde etkileyecektir.
 
KOMŞUM İFTARSIZ KALMASIN
 
Inanın bunu ikramları yaptığımızda evimizdeki huzur ve bereketin artığına tanıklık edeceğiz.
Geçtiğimiz yıllarda vermiş olduğumuz toplu iftarların yerine bu yıl her aileye bir iftar yemeği götürerek o eksikliği telafi edebiliriz.
 Geliniz bu yı lhayır sever işadamlarımız yoksul bir ailenin evine sıcak  iftar yemeklerini göndererek yine gönüllere girsinler bu yılda hedefimiz 'KOMŞUM İFTARSIZ KALMASIN' olsun


Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku