• Diğer

Sultangazi

“Poyraz, Gecesini Gündüzüne Katarak Yoluna Devam Ediyor“

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz ve kurmayları gerek 31 Mart yerel seçimleri, gerekse yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık seçimleri öncesi ve sonrasında gecesini gündüzüne katarak tarih yazmaya devam ediyor.

 “Poyraz, Gecesini Gündüzüne Katarak Yoluna Devam Ediyor“

Okunma: 1687

23 Ağustos 2019 11:04
-A

+A

Milli ittifakın adayı Cumhuriyet Halk Partili Mimar Haluk Bozkurt, bütün olumsuz koşullara rağmen rekor bir oy alarak CHP’lilere umut ışığı olurken, Ekrem İmamoğlu, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlık seçiminde Sultangazi’de aldığı oyla tarihin altın sayfalarına hafızalardan silinmeyecek not düştü.

Bu süreçte ve sonrasında Sultangazi’nin 15 Mahallesi’nde Cadde cadde, sokak sokak, esnaf ve halkı ziyaret eden Poyraz ve ekibi, ziyaretler sırasında esnaflarla olduğu kadar çocuklar, gençler ve diğer vatandaşlara Cumhuriyet Halk Parti’sini anlattı. 31 Mart yerel seçimlerine kadar bir kez dahi olsa uğranmamış ve kapısı çalınmamış ev bırakmayan başkan Poyraz ve kurmayları önümüzdeki dönemde CHP’nin başarısına başarı katarak yükselişe geçeceğine inandığını kaydetti.

Poyraz, yaptığı açıklamada “ halkımıza yaptığımız ziyaretlerde fikir alışverişinde bulunuyoruz. Sorunları yerinde görerek parti ayrımı yapmadan Sultangazi ve İstanbul’un sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri hazırlıyoruz. Bu ziyaretleri sadece seçim öncesi değil, göreve geldiğimiz günden bu yanı devam ettirdik, devam ettirmeye gayret gösteriyoruz. Biz halkımıza hizmet için bu göreve talip olduk. İşimizin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Bu bilinç ve inançla yolumuza çıkacak engelleri bir bir aşarak Cumhuriyet Halk Partisini iktidara taşıyacağız” şeklinde konuştu.  

 
 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

 Seyit Ateş’in Acı Günü

Seyit Ateş’in Acı Günü

10:27 - 29 Haziran 2020

 BASINA VE KAMUOYUNA!

BASINA VE KAMUOYUNA!

17:47 - 28 Haziran 2020

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

Ümit Doğan’dan 112 Hamlesi

19:30 - 25 Haziran 2020

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku