• Diğer

Sultangazi

“Derisini Yüzdük Kellesini Alacağız” Diyen Zavallılar

Bazı sosyal medya kullanıcıları başta olmak üzere, sözüm ona kimi muhteremler Cahit Altunay ve ailesine yönelik yalan yanlış haberler yayınlamaya devam ettiği gibi, kimi kişilerde gerçekleri çarpıtan, ya da doğrudan yalan içeren yazılar yazıyorlar. Bu tür yazıların her birine yanıt vermemiz mümkün değil. Ayrıca birçoğu için bunu yapmaya değer görmüyoruz.

 “Derisini Yüzdük Kellesini Alacağız” Diyen Zavallılar

Okunma: 18213

9 Mayıs 2017 21:50
-A

+A

Ancak bugünkü yazımızın konusu, Sosyal medya üzerinde algı operasyonları yaratmaya çalışanlar olmayacak. Bugünkü yazımızın konusu, kendilerini Kaf Dağının tepesinde gören bazı zavallılara yönelik olacak. Nafiledir beyler nafiledir bunca çabanız. Kapalı kapılar ardında “ Cahit Altunay’ın derisini yüzdük, kellesini alacağız” söylemi ihanete davetiye çıkarmanın ötesine geçmeyecek.

Ey gerçeği ters yüz etmeye çalışan zavallılar, nafiledir bütün söylemleriniz. Sizin dünyaya baktığınız gibi bakmıyor bazıları. Ufkunuzu biraz olsun geniş tutun, çıkarın at gözlüklerini gözlerinizden. Aslında son çırpınışların ayak sesleridir kopardığınız bunca gürültü. Neden bu kin, neden bunca öfke, nasırınıza kim bastı. Biraz olsun silkelenip kendinize gelin.

Aslında yazılacak çizilecek çok şey var gündemde. Ancak, kendi hür irademizle yazdığımız yazılarımızı birilerine mal etmek lütfünde bulunan aklı sivriler eksik olmuyor. Yazdığımız haberlerde kendi üzerine alınan, ufakta olsa cılız sesler çıkartan unsurlarda yok değil. Bunlara anlam vermek, analiz etmek neredeyse imkansız. 
 

Ey ihanet sofrasında kaşık sallayanlar, ey sizin gibi düşünmeyenleri hor görenler, yaşam tarzı sadece size uymadığı için ihanet suçlamalarıyla karşı karşıya kalanlar, ey kafatasçı, ey ırkçı, ey sizin gibi düşünmeyenleri düşman edinen zavallılar. Hayatınızda bir roman okumaktan aciz hayal dünyası fındıkkabuğundan ibaret olanlar. Siz sona doğru yaklaşırken biz avuçlarımızı sizin gibi ovuşturmayacağız. Size acıyacağız. Size bir şey olmasın diye dua edeceğiz. Şimdilik herkes kendi yoluna baksın. Eleştirileriniz varsa hakkaniyet kuralları içerisinde olsun. Sizden çok şey beklediğimizin farkındayım sadece insan olduğum için söylüyorum. Gerisi size kalmış. İsterseniz kendinizi Alibey Barajının soğuk sularına bırakın benden söylemesi. Ancak kendini Kaf dağının zirvesinde gören aklı sivriler, hayat sizin anladığınız gibi devam etmiyor. Sizin düşündüğünüz gibi hayat hoş ve güzel değil. 

Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Halit 12 Mayıs 2017 16:59

Suzan senden olsa olsa kelli felli meclis uyesi olur o cusseyle baskada bir cacik olmaz

Cevapla
Akp nin temizlenmesi sart 10 Mayıs 2017 15:53

Arkadaslar kim okuyr bilmem ama akp sultangazide temizlik sart

Cevapla
Sultangazili 10 Mayıs 2017 15:53

Allah aşkına cahit baskan gibisini nerde bulursunuz baska. Cahit başkana kimse laf etmesin,en iyi hizmetler onda masallah

Cevapla
Cahit baskan 10 Mayıs 2017 15:52

Cahit başkan candır gerisi yalandır

Cevapla
Masal 10 Mayıs 2017 11:58

Tirnak gazisi ilce baskanin ve yanindaki birkac yalamanin agzi sulaniyor belediye icin ama once tirnak gazisi cakma nene hatun egitim durumunu bir netlestirsin cvsini okuyunca ne mezunu oldugunu anlamakta gucluk cekiyorum

Cevapla
Gastamonu

önce kendini kaf daginda zanan o genclk kolu baskanina sorun.kendisinin havasindn yalandan slm vermsndn tiksindi millet.birz insanda utanma olur.su anda havayi koklayan les suruleri var.dikkat.

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

ALINTI YAZARLAR

ANKET

Sayfalar

DUYURULAR

LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku